Naše společnost

Ahoj! Jmenuji se Jaroslav Čarný a jsem tvůrcem webu zahradadecin.cz! Tyto stránky jsem vytvořil, abych zjednodušeným a standardizovaným způsobem ovlivnil a naučil lidi péči o pokojové rostliny a květiny.

Na těchto stránkách najdete spoustu informací o zahradničení, pokojových rostlinách a nejrůznějších druzích květin, o tom, jak rostou, jak je sázet a pečovat o ně, a mnoho dalších zajímavých informací a faktů.

Každý článek je sestaven ve stejném formátu s nejlepšími tipy, požadavky na péči, běžnými problémy a celou řadou dalších užitečných informací, a to vše v rámci jedné webové stránky.

Il nostro team

Adéla je absolventkou bakalářského studia v oboru zahradnictví a krajinářství. Její vášeň spočívá v objevování krás zemědělství jako vědy a umění.

Vyrostla jsem v malé vesničce Kvilda, kde pěstování vlastních plodin a velká předzahrádka byly normou. Od té doby jsem se stěhoval a na čas se usadil v Praze a pak v Brně. Ať jsem šla kamkoli, tu zakořeněnou lásku k zahradám a divoké přírodě jsem si vzala s sebou.

Ahoj, jsem Jaroslav, Zahradadecin.cz je můj web o pokojových rostlinách a zahradničení. Jsem tu proto, abych se s vámi podělil o své zkušenosti a pomohl vám mít větší úspěch a radost z pěstování rostlin.